O nas

Jesteśmy arkuszową drukarnią offsetową, funkcjonującą na rynku poligraficznym od ponad 25 lat. Dla naszych klientów ciągle się rozwijamy, poszerzamy park technologiczny, doszkalamy kadrę.

Nasza firma gwarantuje Państwu kompleksową, fachową obsługę. Poczynając  od projektowania, poprzez druk, prace introligatorskie, a kończąc na transporcie. Pracujący w naszej firmie specjaliści pomogą Państwu na każdym z tych etapów.

Dzięki nowoczesnym maszynom i dobrej organizacji pracy jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny i elastyczne terminy realizacji zleceń.

Bardzo ważna jest dla nas lojalność wobec naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby takie słowa jak terminowość, jakość, rzetelność nie były pustymi sloganami. Jako silny, sprawdzony partner dajemy naszym kontrahentom gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa.

Studio graficzne

Nasze studio projektowe to przede wszystkim doświadczeni, kreatywni graficy i ich nieszablonowe pomysły. Atutem grafików Drukarni Poldruk jest doświadczenie w projektowaniu dla poligrafii. Studio wyposażone jest w cyklicznie kalibrowane  monitory.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy także studio fotograficzne z pełnym wyposażeniem firmy Nikon. Wykonujemy profesjonalną fotografię reklamową i produktową.

Przygotowalnia CTP

Dział CTP zajmuje się sprawdzaniem i przetwarzaniem przesłanych przez Państwa plików do druku. Pracownicy działu CTP chętnie doradzą jak przygotować zamknięty plik drukarski PDF.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod telefonem:    

74 666 34 16 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Specyfikacja techniczna przygotowania poprawnych plików dostępna jest w dziale DO POBRANIA.

W celu zapewnienia najwyższej satysfakcji, na życzenie klienta, przesyłamy do akceptacji zripowany, podglądowy plik.

Druk

Posiadamy nowoczesny park maszynowy firmy HEIDELBERG, światowego lidera w produkcji maszyn poligraficznych, wyposażony w szereg nowatorskich rozwiązań technicznych.

Maszyna drukująca HEIDELBERG posiada 6 agregatów i daje możliwość jednoczesnego druku 5 kolorów + lakierowania dyspersyjnego.

Do druku używamy farb i lakierów renomowanej firmy HUBER.

Nowoczesny park maszynowy, wysokiej jakości produkty i doświadczenie naszych drukarzy pozwalają Państwu zachować pewność, że prace nam powierzone będą najwyższej jakości.

Introligatornia i uszlachetnienia

W naszej firmie mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę introligatorską. Dysponujemy maszynami i liniami, które pozwolą na odpowiednie wykończenie waszych publikacji.

RODZAJE OPRAW:

  • szycie zeszytowe
  • szycie w eurooczka
  • oprawa klejona miękka
  • oprawa klejona twarda

USZLACHETNIENIA:

  • folia połysk, mat i inne rodzaje na życzenie klienta
  • lakier dyspersyjny mat i połysk
  • lakier UV wybiórczy
  • tłoczenia
  • hot stamping

Spedycja

Dysponujemy własnym transportem, który jest w zasięgu większości naszych klientów. Firmy spoza  Dolnego Śląska mogą skorzystać z usług i konkurencyjnych cen współpracujących z naszą drukarnią firm kurierskich.

Zasięg działalności

Współpracujemy nie tylko z kontrahentami z Polski, ale także z całej Europy.

zasieg

Współpracujemy z: 

© 2024 Poldruk s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone